Rayfield Fisher

Offices

Indiana House
District 5
In office
Nov 3, 1976 to Nov 5, 1980

Party: Democratic
Assumed: General Election
Indiana House
District 5
In office
Feb 4, 1981 to Nov 3, 1982

Party: Democratic
Assumed: Appointed by Caucus
Rayfield Fisher spent 5 years, 9 months, 1 day in office in Indiana, all of it at the state level.

Elections

We found no record of Rayfield Fisher running for office in Indiana. Our database only focuses on state and federal offices, so it's possible they ran at a different level, or in an office not currently in our database (note: state legislative election data is extremely limited currently).